Замовте консультацію дизайнера меблів!

Заповніть коротку форму та отримайте:

  1. 01Виїзд проектувальника до Вашої оселі
  2. 02Інформацію, як  втілити в життя Ваші ідеї
  3. 03Поради щодо підбору кольору,функціональності та дизайну меблів
  4. 04Проект дозволить ефективно використати простір та максимально точно сконструювати меблі

Замовте консультацію дизайнера меблів!

Заповніть коротку форму та отримайте:

  1. Виїзд проектувальника до Вашої оселі
  2. Інформацію,  як  втілити в життя Ваші ідеї
  3. Поради щодо підбору кольору,функціональності та дизайну меблів
  4. Замір та проект, що дозволять ефективно використати простір та професійно спроектувати меблі

Чому варто обрати саме VD стиль для виготовлення індивідуальних меблів

Чому варто обрати саме студію VD стиль для виготовлення шафи-купе

Акційні товари

Акційні товари

ШАФИ-КУПЕ ГАРДЕРОБИ КУХНІ

ШАФИ-КУПЕ

Комфорт та приємна атмосфера   – завжди позитивно впливає на життя людини, адже від оточення черпається натхнення та енергія. Тому, головною метою студії  VD СТИЛЬ – є виготовлення корпусних меблів, які дарують задоволення, якість, комфорт та затишок у Вашій оселі.  Основним напрямком діяльності компанії – є виготовлення дизайнерських шаф-купе, розпашних шаф, гардеробних кімнат, міжкімнатних перегородок, кухонь та інших корпусних меблів. Наша робота починається з вивчення побажань та уподобань клієнта, дизайнерського підходу, розроблення індивідуального проекту, що дозволяє створити унікальний предмет інтер’єру для Вашої  комфортної та приємної атмосфери на довгі роки.

СТУДІЯ МЕБЛІВ VD СТИЛЬ ГАРАНТУЄ:

Якісні матеріали та сучасні технології

Студія Меблів VD СТИЛЬ використовує якісні матеріали для виробництва шаф-купе, гардеробних кімнат та міжкімнатних перегородок, таких Європейських виробників дсп та мдф, як Cleaf, Egger, Kronospan, розсувних систем Starke, Hettich. Виробництво меблів відбувається на сучасному обладнанні, що дозволяє виготовлення деталей відповідно до індивідуального проекту. Наші кваліфіковані спеціалісти в зручний для клієнта час здійснюють установку меблів на об’єкті. Ми гарантуємо задоволення, якість та комфорт!

Дизайнерський підхід

Починаючи проект, наш дизайнер вивчає вподобання,  бажання та, навіть, дещо характер клієнта, адже шафа – це предмет інтер’єру, яка своїми кольорами, формами, розташуванням та функціональністю впливатиме на інтер’єр приміщення. Головне завдання дизайнера – розробити виріб, який буде функціонально та гармонійно вписуватися в загальний інтер’єр, формувати позитивну атмосферу для клієнта. Отже, ми ознайомлюємо клієнта з матеріалами, їх кольорами, формами, текстурою, проектуємо наповнення шафи-купе чи гардеробної, створюємо фасадну частину: комбіновану (використовуються різні матеріали: дзеркало, фарбоване скло Lacobel, плівкове скло Oracal, МДФ/ДСП), фотодрук, піскоструменева обробка дзеркала, або ж, просто, класична фасадна частина з ДСП/МДФ в кольорі. Наш дизайнер створить шафу Вашої мрії!

Індивідуальний підхід

На сьогодні шафи-купе чи інші меблі повинні розроблятися за індивідуальним підходом, адже сучасне планування кожної осель, офісу чи будь-якого іншого приміщення зовсім не стандартне, а  навпаки, унікальне, відповідно, кожен наш клієнт хоче мати зручні та гарні меблі. При створенні індивідуального проекту шафи враховуються: місце, за яким можна визначити вид шафи: корпусна чи вбудована,  розміри майбутнього виробу, наповнення, і звичайно, фасадна частина- її дизайн та вид: розпашна чи розсувна. Погодивши такий проект з клієнтом, наш конструктор передає інформацію – індивідуальний проект на виробництво, де, безпосередньо, відбувається виготовлення деталей. Після здійснення установки Ви отримаєте унікальну, особливу шафу-купе розроблену саме для Вас!