Гра кольору та світла завжди вражала красою, захоплювала та надихала, сьогодні для оточення людини красою та позитивом в дизайні інтер’єру  використовується особливий матеріал – фарбоване скло Lacobel –  саме, на цьому склі колір виглядає особливо та виграє відтінками на світлі. Компанія VD СТИЛЬ прагне дарувати красу, позитив та комфорт кожному клієнту, тому,  пропонує шафи-купе з фасадами скла Lacobel, адже така шафа не тільки доповнить інтер’єр, а стане прикрасою Вашої кімнати.

Фарбоване скло Lacobel – це дорогий матеріал, адже процес виготовлення досить клопіткий.  Технологія виготовлення скла направлена на досягнення максимальної якості. В процесі виробництва скло нагрівається до відповідної температури, потім наноситься фірмовий лак, і знову сушиться в печах при високій температурі. Цей процес забезпечує високу якість та красу матеріалу. На сьогодні скло Lacobel є найкращим варіантом кольорового скла, тому наша компаніє широко використовує його в дизайні фасадної частини шаф-купе.

З поміж різновидів матеріалів кольорове скло Lacobel вирізняється не тільки красою, а й технічними даними: термостійкістю, вологостійкістю та не піддається впливу ультрафіолетових променів (не втрачає колір), до того ж, це екологічно чистий матеріал.

Скло Lacobel має особливий естетичний вплив, який дивує глибиною кольору та блиском, на які хочеться дивитися безкінечно.

Дизайнери компанії VD СТИЛЬ використовують широку палітру кольорів фарбованого скла, тому будьте певні, ми створимо шафу, яка забезпечить комфорт та позитивний настрій.

 

« 1 of 3 »
« 1 of 10 »
« 1 of 2 »