Ми зробимо гардеробну кімнату особисто для Ваших потреб і врахуємо всі побажання

Етапи роботи

Замовте консультацію дизайнера меблів!

Заповніть коротку форму та отримайте:

  1. 01Безкоштовний виїзд дизайнера до вашої оселі
  2. 02Інформацію,  як технологічно втілити в життя Ваші ідеї
  3. 03Поради щодо підбору кольору,функціональності та дизайну шафи – купе або гардеробної кімнати
  4. 04Точний замір, що дозволить ефективно використати простір та максимально точно сконструювати меблі

Гардеробні кімнати на замовлення

 

ГАРДЕРОБНА КІМНАТА ВІД СТУДІЇ МЕБЛІВ VD ШАФА

Гардеробна кімната – це можливість правильно організувати простір та укомплектувати речі, адже це приносить комфорт в наше життя. Ці конструкції дозволяють використати площу так щоб кожна річ мала своє місце. Ідеальним варіантом для гардеробної конструкції є окрема кімната, але якщо площа не дозволяє, то можна використати нішу чи невелике місце, яке дозволяє Ваша кімната. Гардеробна кімната – це конструкція різних упорядкованих елементів: опорних систем, полиць, ящиків, корзин, труб, вішалок, дзеркала та інших корисних аксесуарів. Студія меблів VD СТИЛЬ пропонує відкриті (кімнати) і закриті гардероби, останні передбачають облаштування розсувних чи підвісних дверей відповідно до Ваших вподобань. В залежності від місця гардеробну кімнату можна поділити на секції, кожна з яких буде відповідати виду речей: обув, сезонний верхній одяг, сорочки, сукні, брюки, спортивного одягу, обладнання та інше.

Студія меблів VD ШАФА пропонує гардеробні кімнати за індивідуальним проектом, що забезпечує практичність, зручність, якість у використанні. Наші спеціалісти спроектують максимально зручну та багатофункціональну конструкцію для Вашої родини, здійснять установку, дизайн виробу приноситиме задоволення, кожен зможе розмістити свої речі та відчувати комфорт і якість від користування.

Ми впевненні, що гардеробні кімнати від компанії VD ШАФА – це правильно організований простір, забезпечення порядку і комфорту Вашої оселі.