Про нас

Студія меблів VD СТИЛЬ займається виготовленням високоякісних шаф-купе, гардеробних кімнат, кухонь та інших корпусних меблів різного цінового діапазону для створення комфорту, краси та зручності у Вашій оселі.
Ми – одна з небагатьох компаній, яка пропонує якісні меблі, які забезпечать комфорт та задоволення в використанні.
Якщо Ви звертаєтесь до нашої компанії, то будьте впевнені – ми зробимо саме ті меблі, які Вам потрібні. Навіть краще. Чому? При замовленні меблів на об’єкт виїжджає дизайнер-консультант, який не тільки виміряє точні розміри, але і надасть поради щодо функціональності виробу, допоможе обрати колір фасаду  та профілю, зорієнтує серед різноманітності матеріалів, допоможе спроектувати наповнення шафи чи гардеробної кімнати.

Отже, Ви звільняєте себе від переживань щодо розмірів, дизайну та отримаєте високоякісні, вишукані меблі для оселі чи офісу.

Ми пропонуємо:

  1. Шафи-купе стандартні: двохдверні, трьохдверні, чотирьохдверні, п’ятидверні та кутові. Замовляючи шафи-купе, Ви можете вибрати фасадну частину, а саме: колір ДСП та профілю, фотодрук, матоване скло чи Лакобель. Але розміри є стандартні, вибрані виробником;
  2. Шафи-купе на замовлення – ці шафи виготовляються за індивідуальним проектом, який залежить від Ваших побажань (розміри, колір, вид профілю, вид фасаду);
  3. Гардеробні кімнати – виготовляються за індивідуальними проектами (враховуються розміри, колір ДСП та фурнітура).

Чому клієнти купують у нас

Це якісний, сучасний та гарний, товар! Стандартні шафи-купе гарний варіант, де клієнта влаштовують розміри, та при цьому він може вибрати дизайн шафи. Меблі на замовлення, а саме шафи-купе та гардеробні кімнати, цілком задовольнять бажання клієнта, який прагне створити особливий стиль шафи чи гардеробної, і в цілому кімнати, та має індивідуальні побажання. Ці питання допоможе вирішити наш дизайнер та замірник, який, доречі, виїжає на виклик безкоштовно. Меблі на замовлення дозволяють спроектувати як зовнішню, так і внутрішню частину шафи чи гардеробної кімнати. Клієнт має змогу обрати від технічної частини та дизайну до вигляду в цілому. Наші меблі є гарною окрасою оселі, а користування ними принесе тільки задоволення, адже ми працюємо з найкращими виробниками матеріалів для корпусних меблів в Україні та Європі, такими, як ADS, Kronospan, Egger.

що варто знати про роботу та продукцію компанії VD ШАФА

 • безкоштовний виклик дизайнера, що дозволить втілити в життя Ваші ідеї;
 • при кожному замовленні обов’язково підписуємо договір, в якому прописуються розміри та комплектація шафи, терміни виготовлення, доставка, установка;
 • можливість укомплектувати меблі за Вашими побажаннями навіть в стандартних виробах;
 • матеріали, з яких виготовлені наші меблі є безпечні та не шкідливі для навколишнього середовища. При цьому меблі міцні, стійкі до механічних і хімічних впливів;
 • в компанії VD СТИЛЬ працює команда професійних та відповідальних кадрів від менеджерів до установників, які найкращим чином оформлять замовлення, вчасно доставлять та якісно установлять обрані Вами меблі.

Матеріали, з яких виготовлено наші меблі

Студія меблів VD СТИЛЬ співпрацює з австрійською торговою маркою, яка виготовляє ДСП, що відповідає санітарним і екологічним нормам, на 90% складається з деревини хвойних дерев. Тож ми можемо впевнено заявити про довговічність та безпечність меблів. Працюємо з компанією, яка виробляє високоякісні системи розсувних, розпашних  і міжкімнатних перегородок. На сьогодні алюмінієві профілі та деталі фурнітури, які використовує компанія VD СТИЛЬ, виробляються за найсучаснішими технологіями і є одними з надійніших на ринку України.
Для того, щоб отримати консультацію, прорахувати замовлення або викликати дизайнера телефонуйте нам за телефонам: +380 (66) 566 99 60.
Запрошуємо Вас відвідати наш салон, де Ви можете ознайомитися зі зразками шаф-купе, палітрою ДСП, каталогами фасадів, зразками систем для корпусних меблів, отримати консультацію менеджера та прорахувати замовлення. Чекаємо Вас за адресою  м. Київ, бул. Вацлава Гавела 10.