Шафи-купе за індивідуальним проектом

Ми зробимо шафу Вашої мрії

 • Профіль. Ми використовуємо тільки якісні профілі перевірених виробників.
 • Велика палітра варіантів ДСП.
  Ми працюємо з такими світовими виробниками як Cleaf, Egger, Kronospan, Swiss Krono.
 • Фотодрук. Тепер у Вас є можливість реалізувати найоригінальніші ідеї з оформленням інтер’єру кімнати.
 • Фарбоване скло Lakobel. Ефективно поєднується з деревом, металом чи каменем,
  створюючи неповторні ефекти.
 • Дзеркало. Можливість художнього матування скла.

Етапи роботи

Замовте консультацію дизайнера меблів!

Заповніть коротку форму та отримайте:

 1. 01Безкоштовний виїзд дизайнера до вашої оселі
 2. 02Інформацію,  як технологічно втілити в життя Ваші ідеї
 3. 03Поради щодо підбору кольору,функціональності та дизайну шафи – купе або гардеробної кімнати
 4. 04Точний замір, що дозволить ефективно використати простір та максимально точно сконструювати меблі

Шафи-купе на замовлення

ОСОБЛИВОСТІ ШАФ-КУПЕ ВІД VD СТИЛЬ

Шафа-купе – це сучасний вид корпусних меблів, який поєднує в собі практичність та естетичне сприйняття. Студія меблів VD ШАФА займається виробництвом шаф за індивідуальними проектами, кожен наш клієнт особливий, і саме він – є головним дизайнером своєї шафи-купе, а наші спеціалісти допомагають втілити всі побажання в реальність. Шафи-купе від Студії меблів VD СТИЛЬ підкреслять Вашу індивідуальність та оригінальність інтер’єру.

Шафа-купе універсальний предмет меблів, адже дозволяє розумно використати простір, при цьому вміщує багато речей, сам виріб стане окрасою Вашої кімнати. Якщо площа Вашої оселі не дозволяє облаштувати гардеробну кімнату, то шафа-купе те, що Вам потрібно. Студія меблів VD СТИЛЬ пропонує шафи-купе для вітальні, шафи-купе для спальні, шафи-купе для прихожої та шафи для дитячої кімнати. Отже, обираючи шафу-купе слід враховувати розміри місця для виробу, від яких залежить вид шафи-купе: вбудована чи корпусна.

Вбудована шафа-купе ідеально підходить для місця з нішею, виріб передбачає конструкцію без задньої стінки, також можна відмовитися від бокових стінок – що здешевлює вартість шафи. Вбудована шафа-купе стане окрасою приміщення та принесе комфорт у використанні.

Корпусна шафа-купе (повноцінна) – передбачає наявність всіх стін та кріплення системи до них. Таку шафу можна перемістити чи перевезти в інше місце. Це ідеальний варіант шафи, яка буде корисна у Вашому побуті та створить приємну атмосферу в оселі.

Наша команда складається з професіоналів, які допоможуть спроектувати та виготовити шафу Вашої мрії. Проектувальник здійснить заміри та порекомендує найбільш функціональний варіант шафи-купе на замовлення. Дизайнер ознайомить Вас з матеріалами та розробить дизайн відповідно до Ваших побажань. Спеціалісти виробництва на сучасному обладнанні виготовлять деталі майбутньої шафи і в подальшому відбудеться установка Вашої шафи-купе за індивідуальним проектом. Ми гарантуємо якість та комфорт!

Переваги дизайну шафи-купе від VD СТИЛЬ:

Обираючи шафу-купе чи шафу з розпашними фасадами, кожен клієнт бажає щоб виріб став доповненням до дизайну приміщення, гармонійно вписався в інтер’єр, приносив задоволення та комфорт у використанні. Студія меблів VD СТИЛЬ пропонує великий спектр дії у дизайні та виробництві шаф-купе в Києві та Київській області. Ми співпрацюємо європейськими виробниками дсп та мдф Cleaf, Egger, Kronospan, розсувних систем Starke, Hettich, отже маємо велику палітру кольорів, їх відтінків та текстур. В проектуванні шафи використовуємо різні системи, кожна з них по своєму впливає на загальний вигляд шафи: розсувна система, розсувна мансардна система, складальна система та підвісна система.

Наповнення шафи проектується відповідно до побажань, потреб клієнта та функціональності. Якщо розміри шафи-купе дозволяють – можливо розмістити більше різних елементів наповнення: полиці, висувні ящики, корзини, труби для вішалок, модулі під прасувальну дошку та інші додаткові елементи.

Особливої уваги потребує дизайн фасадної частини. Студія меблів VD СТИЛЬ пропонує оформити фасади шафи-купе за різними варіантами, які для кожного виробу розробляються індивідуально та є унікальними. В дизайні ми використовуємо піскоструменеву обробку дзеркала, фотодрук, плівкове скло Oracal, фарбоване скло Lacobel, дзеркала різних відтінків, також пропонуємо комбіновані фасади де використовується комбінація різних матеріалів. Особливо цікавими є фасади з малюнками, які виконуються за технологією ультрафіолетового друку, яка дозволяє створювати малюнки на плитах дсп, мдф чи дзеркалі. Фасадна частина шафи-купе має бути гарна та виконана з якісних матеріалів для якісного функціонування.

VD СТИЛЬ виготовляє і інші корпусні меблі на замовлення, які стануть доповненням до шафи та інтер’єру кімнати взагалі. Замовивши умеблювання кімнати, наші спеціалісти спроектують меблі за вашим бажанням: комоди, тумби, столи, полиці, конструкції з полиць, розсувні перегородки і, звичайно

VD СТИЛЬ виробник якісних та комфортних меблів на замовлення в Києві та Київській області.