65-min

Вам потрібна шафа-купе? Тож, на що саме потрібно звернути увагу у виборі щоб майбутній виріб був якісний та функціональний?

Отже, основа шафи-купе – це конструкція, зазвичай, вона виконана з МДФ або ДСП, останній матеріал найпопулярніший, використання якісного матеріалу забезпечить Тому, трішки про матеріали для конструкції шафи-купе:

МДФ – дерево-волокниста плита, яка виготовлена з дуже дрібної тирси, вона набагато дрібніша за тирсу,  яку використовують для виготовлення ДСП.  Матеріали деревини пресуються під парою та відправляються на склеювання. МДФ досить міцний та щільний матеріал, що відрізняється вологостійкістю до 80%, а ДСП – 60%.

ДСП – дерево-стружкова плита, насьогодні, найпопулярніший матеріал для виготовлення меблів. ДСП – виготовляється методом склеювання тирси деревини, що забезпечує міцність, вологостійкість та можливість різних дизайнерських рішень.

Види шафи-купе: вбудована та  корпусна

Шафи-купе поділяються на корпусну –  представлена повноцінною конструкцією, яка має: стелю, підлогу, бокові та задню стіни. Таку шафу можна переміщати в інше місце та забрати при переїзді.

Вбудована  шафа-купе ідеальний варіант для заповнення ніші, за бажанням її можна встановити і в кімнаті без ніші. Така шафа може бути спроектована  без бокових стін, стелі та підлоги, такий варіант передбачає гарні технічні дані приміщення, що дозволить здійснити кріплення системи. Вбудована шафа-купе передбачає наявність чи відсутність деталей конструкції: задньої та бокових стін, стелі та підлоги, всі деталі залежать від місця для вироба, зокрема, його технічного стану.

Наповнення шафи-купеКартинки по запросу наповнення шафи купе

Шафа-купе передбачає упорядкування Ваших речей та зручність у користуванні, тому потрібно продумати наповнення відповідно до Ваших потреб, продумати розміщення: полиць, штанги для вішалок, ящиків, корзин, модуля  для прасувальної дошки та ін.. Тому, від  грамотного планування залежить Ваш комфорт та функціональність шафи.

Розсувна система та профільКартинки по запросу види профілю шафи купе

На сьогодні у виготовленні шаф-купе зазвичай використовується алюмінієві системи та профілі, адже ці матеріали вирізняються міцністю, легкістю, що дозволяє робити масивні конструкції з мінімальним навантаженням на ролики розсувної системи. Алюмінієвий профіль є різних форм, текстур та кольорів, тому дизайн майбутньої шафи створюється за Вашими побажаннями та вподобаннями.

Наповнення фасадної частини

Наповнення фасадної частини представлене досить широким спектром матеріалів від ДСП/МДФ, дзеркал різних відтінків, фарбованого скла до дизайну фасадів ручної роботи, відповідно, від вибору матеріалів залежить і ціна шафи-купе.

Варто чітко продумати конструкцію та дизайн шафи-купе, щоб мати якісний виріб з гарним дизайном та отримувати комфорт і задоволення від використання!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

« 2 of 3 »
« 1 of 10 »
« 1 of 2 »