На сьогодні Шафа-купе користується великою  популярністю, адже це функціональний та зручний вид  меблів, який доповнює інтер’єр кімнати.  Окрім дизайну шафи, що, безумовно, стане окрасою приміщення, слід врахувати і функціональність, адже правильно спроектований виріб забезпечить комфорт у використанні.

Шафи-купе поділяються на корпусну та вбудовану, розглянемо їх особливості:

Корпусна шафа-купе, її ще називають повноцінна, адже вона має: стелю, підлогу, задню та внутрішні стіни. Таку шафу згодом можна переставити в  інше місце, кімнату чи перемістити у випадку переїзду.  Корпусна шафа-купе –  класичний варіант, що вирізняється мобільністю та функціональністю.

Картинки по запросу шафа купе корпусный конструкція

Вбудована шафа-купе у своїй конструкції дозволяє відсутність деяких елементів конструкції, які залежать від технічних даних приміщення.  Так, ніша є ідеальним місцем для вбудованої шафи, ми можемо  прибрати стелю, підлогу та задню стінку, що дозволить  розумно заощадити на вартості виробу.  Інший варіант такої шафи є конструкція, що складається: з бокових стін, підлоги та стелі, але не має задньої стінки, такий варіант актуальний для  кімнати з натяжною стелею.  Якщо Ви маєте комунікації  на стіні чи стелі, то краще не ризикувати та залишити відповідні деталі. Отже, наявність та відсутність елементів конструкції у вбудованій шафі-купе залежить від технічних характеристик кімнати, чим вони кращі, тим менше елементів можна використати. Мінусом такої шафи є те, що її не можливо перемістити в інше місце, а в іншому це досить зручний, функціональний та ергономічний вид меблів.

Спеціалісти компанії VD СТИЛЬ спроектують корпусну чи вбудовану шафу-купе, яка відповідатиме правилам функціональності та якості, забезпечить Вам комфорт та задоволення у використанні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

« 1 of 3 »
« 2 of 10 »
« 1 of 2 »