Сучасний дизайн інтер’єру пропонує для розділення приміщення та виокремлення простору зручний та функціональний варіант – розсувні міжкімнатні перегородки.

Дизайнери рекомендують облаштувати такими перегородками вхід між кімнатами (альтернатива класичним дверям); відокремити гардеробну кімнату в спальні чи коридорі; відокремити кухню від їдальні, робоче місце, кабінет, спальне місце; в офісних приміщеннях можна відокремити робочі місця для персоналу, лаунж-зони та ін. Особливостями міжкімнатних перегородок є заощадження простору підчас експлуатації, адже класичні двері передбачають додатковий простір для відкривання, отже перегородки є функціональний, ергономічний та комфортний елемент  інтер’єру.

За дизайном двері міжкімнатних перегородок можуть бути виконані зі скла: матованого, фарбованого, з нанесенням малюнку, для таких дверей використовують загартоване або покрите спеціальною захисною плівкою скло, що є безпечним у користуванні. Досить поширені перегородки з плит ДСП та МДФ.

За конструкцією розсувні системи – є прямі – купе, складальні «гармошка» і радіусні, останні два варіанти мають свої системи, які відрізняються від купейної.

Одним з елементів розсувної системи є направляючі, які можуть монтуватися в стелю чи підлогу, або ж одночасно і встелю, і в підлогу. Для фіксування руху дверей в направляючу встановлюється  блокувальний елемент. Синхронізатори в цій системі забезпечують та регулюють злагоджений рух дверей по направляючих. Захист від удару дверей об стіну забезпечують доводчики, які дозволяють вчасно зупиняти просування дверей по системі.

Переміщення  розсувних дверей по напраправляючій відбувається за допомогою роликового механізму. Ролики є пластикові або металеві. Насьогодні найкраще себе зарекомендували ролики з підшипниками, вони гарантують довгострокове та надійне функціонування системи. Зауважимо, що чим важче полотно дверей в перегородці, тим якісніші повинні бути ролики, адже вони повинні якісно функціонувати з відповідною вагою.  Правильно сконструйована міжкімнатна розсувна система (перегородка) повинна бути безшумною, тому вразі виникнення незвичного звуку потрібно перевірити чи не потрапив сторонній предмет до направляючої, або викликати майстра, який налагодить роботу системи.

Компанія VD СТИЛЬ займається проектуванням та розробленням дизайну розсувних систем та перегородок.  Ми гарантуємо якість матеріалів,  професійно розроблену та встановлену конструкцію, надійність системи.  Гарантія якості та комфорту!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

« 1 of 3 »
« 1 of 10 »
« 1 of 2 »